Cennik

Cena wynajmu sali konferencyjnej w Białymstoku.

Wycena indywidualna

Wiele osób planujących konferencję czy szkolenie nie bierze nawet pod uwagę wynajmu sali konferencyjnej, ponieważ uważa takie rozwiązanie za zbyt kosztowne. Nic bardziej mylnego! Decydując się na salę konferencyjną, warto pamiętać, że do dyspozycji klientów oddaje się w pełni wyposażony lokal, dostosowany do potrzeb i specyfiki spotkań w większym gronie osób. W pomieszczeniu z pewnością będą wszystkie niezbędne urządzenia, dostęp do sieci bezprzewodowej czy wygodne meble biurowe.

Poza tym profesjonalna sala pozwala na przeprowadzenie szkolenia niezależnie od pory dnia czy pory roku. Przykładowo w naszym lokalu znajduje się nie tylko klimatyzacja, lecz również specjalne rolety, umożliwiające zaciemnienie pomieszczenia.

Na koniec – wynajem sali to, paradoksalnie, oszczędność dla firmy. Zorganizowanie szkolenia dla dwóch lub trzech uczestników to nie problem. Ale w przypadku konferencji na kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt osób chaos i stres, a tym samym zaburzenie płynnej pracy firmy, są rzeczami nieuniknionymi. A przecież wynajem sali na godziny, czy też nawet na kilkudniowe szkolenie, wcale nie jest kosztowny!

Dobra i tania sala konferencyjna? Zapraszamy do Białegostoku na Radziwonika 12! Nasz lokal jest całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb, a ceny wynajmu bardzo przystępne. Dla stałych klientów przygotowaliśmy także atrakcyjne promocje.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok