Jak wybrać salę konferencyjną?

Wybór odpowiedniej sali konferencyjnej może rozstrzygnąć o sukcesie organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Nie wspominając już o tym, że wynajem lokalu definitywnie musi znaleźć się na szczycie Twojego planu działaniu. To w końcu od wyboru lokalu będą zależeć takie rzeczy jak budżet całego przedsięwzięcia oraz data planowanego spotkania.

Nie chcemy Cię jednak stresować! Wbrew pozorom znalezienie idealnej sali konferencyjnej jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać. Poniższe wskazówki pozwolą Ci wybrać lokal idealny!

Najważniejsze wskazówki i informacje

Sala konferencyjna Białystok

Cena wynajmu sali

Czynnikiem decydującym o wynajmie danej sali z pewnością będzie cena. Dlatego, zanim dokonasz rezerwacji, porównaj pod tym względem lokale dostępne w interesującym Cię mieście. Warto przy tym pamiętać, że chociaż sale znajdujące się w ścisłym centrum wydają się najbardziej atrakcyjne, wcale nie muszą być najlepszym wyborem!

Koszty najmu mogą być nie tylko zaporowe, ale, zwłaszcza w przypadku centrów dużych miast, istnieje spore prawdopodobieństwo, że w okolicy sali nie ma na przykład bezpłatnego parkingu dla gości.

Wynajem sali konferencyjnej w Białymstoku.

Sprawdź naszą ofertę. Atrakcyjna cena wynajmu sali – 160 zł za 2 godz.

Lokalizacja

Poza tym właśnie lokalizacja, oprócz ceny, będzie kolejnym ważnym punktem na liście naszych wskazówek. Wybierając salę, upewnij się, że w jej pobliżu nie tylko znajduje się (najlepiej bezpłatny) parking, sprawdź również, czy można do niej bez problemu dojechać komunikacją miejską. Jeśli planujesz event trwający kilka dni, zadbaj o to, by w pobliżu lokalu można było bez problemu zarezerwować nocleg.

Liczba gości

Kolejną ważną rzeczą jest wybór pomieszczenia dopasowanego do liczby osób biorących udział w konferencji. Zadbaj o to, by uczestnicy mogli wygodnie usiąść, a w przerwie bez problemu rozprostować nogi.

Poza tym, jeśli goście w trakcie spotkania będą korzystać z laptopów czy robić notatki, koniecznie wybierz salę z meblami biurowymi w odpowiednim układzie, umożliwiającym korzystanie z potrzebnych materiałów czy urządzeń elektronicznych.

Wyposażenie sali i dodatkowe udogodnienia

Na koniec, koniecznie wybierz salę, która ma wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do poprowadzenia konferencji i zaangażowania gości. Absolutnie niezbędny jest system nagłaśniający, projektor, najlepiej również rzutnik, oraz urządzenia biurowe.

Sala konferencyjna - przykład

Warto też wybrać lokal, z którego korzystanie będzie przyjemne. Dlatego upewnij się, że na sali jest na przykład klimatyzacja. Poza tym zawsze warto wybierać lokal z dostępem do sieci bezprzewodowej, a także z możliwością zorganizowania poczęstunku dla gości – na przykład opcją serwisu kawowego.

Wygląd sali – dlaczego jest ważny?

Pisząc o tym, jak znaleźć salę idealną, nie można zapomnieć również o estetyce samego wnętrza. Z jednej strony może się wydawać, że kwestie techniczne są ważniejsze niż wygląd, jednak pamiętajmy, że to właśnie od wystroju i projektu pomieszczenia zależy pierwsze wrażenie gości. Poza tym prezencja wynajętego lokalu będzie miała też wpływ na postrzeganie Twojej firmy, a tym samym marki.

Najlepiej wybierać lokale urządzone klasycznie, w stonowanych kolorach, w których gościom będzie łatwo się skupić. Co więcej, na takim”tle” lepiej będą widoczne Twoje plakaty czy standy lub materiały reklamowe od sponsorów. Poza tym salę urządzoną w stonowanych barwach bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb oraz charakteru konferencji.

Sala na Radziwonika 12 – prosty sposób na udaną konferencję!

Osoby szukające sali konferencyjno-szkoleniowej w Białymstoku serdecznie polecamy nasz lokal na Radziwonika! Będzie doskonałym wyborem, jeśli organizujesz średniej wielkości spotkanie na maksimum 25 osób.

Nasz lokal ma 60 m2, co sprawia, że gościom bez wątpienia będzie wygodnie. W pomieszczeniu znajdują się ergonomiczne meble biurowe, umożliwiające wygodne zrobienie notatek i korzystanie z laptopów. Sala jest też kompleksowo wyposażona – w lokalu znajduje się duży projektor z rzutnikiem, a także internet bezprzewodowy, klimatyzacja oraz wiele innych udogodnień.

Kolejnym atutem naszego lokalu jest to, że sala mieści się w mieście, co sprawia, że dojazd do niej jest bardzo wygodny. Goście mogą również skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się obok budynku. Osoby korzystające z naszej oferty mają do swojej dyspozycji również serwis kawowy, który uatrakcyjni przerwy w konferencji i umożliwi gościom odpoczynek przy filiżance ulubionego napoju.

Jak widzisz, nasza sala na Radziwonika sprawi, że Twoja konferencja czy szkolenie z pewnością będą udane!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *