Konferencje biznesowe

Organizacja konferencji biznesowej to bardzo wymagające przedsięwzięcie, które wymaga mnóstwa czasu, wysiłku oraz, przede wszystkim, planowania. Przygotowania należy zacząć oczywiście od ustalenia budżetu, sporządzenia listy gości i prelegentów.

Warto zaplanować także catering oraz oczywiście zadbać o wynajęcie odpowiednio prestiżowego miejsca, które zapewni uczestnikom odpowiednie warunki do pracy i networkingu.

Idealna sala na konferencję biznesową

Zapewne każdy wie, jak wygląda konferencja biznesowa. Prelekcje, spotkania, wykłady, a w końcu pogawędki w przerwie na kawę. To wszystko wymaga odpowiedniej wielkości lokalu wyposażonego w różnego rodzaju dodatki. Począwszy od mebli biurowych, a skończywszy na specjalistycznych urządzeniach, pomagających w poprowadzeniu ciekawego spotkania.

Dlatego w sali konferencyjno-szkoleniowej, oprócz oczywiście podłogi, ścian i sufitu, powinny znajdować się ergonomiczne krzesła i stoły, tablica, najlepiej z rzutnikiem, oraz oczywiście system nagłaśniający, a także kilka innych dodatków, które znacznie uprzyjemnią korzystanie z wybranego miejsca. Gdzie szukać idealnego lokalu? Na przykład na ulicy Radziwonika 12 w Białymstoku!

Dlaczego warto wynająć salę na konferencję biznesową?

Nasza oferta obejmuje doskonale wyposażoną salę konferencyjną, która przyjemnie zaskoczy Cię przemyślanym wystrojem i nowoczesnym wyposażeniem. W naszej sali znajdziesz nie tylko system głośnomówiący czy projektor, lecz również klimatyzację, Wi-Fi oraz rolety, pozwalające na wygodniejsze korzystanie z pomieszczenia w trakcie prezentacji.

Na gości czeka również serwis kawowy, który umili przerwę w spotkaniu i pozwoli zebrać siły przed kolejnymi wyzwaniami intelektualnymi, a także obszerny parking. Poza tym na sali znajduje się też ekran. Sam lokal jest bardzo przestronny i przystosowany do potrzeb 25 osób.

Co więcej, decydując się na naszą salę, nie trzeba martwić się także o finanse. Nasza oferta jest bardzo korzystna!

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok