Sala konferencyjna do wynajęcia

Wszystkie osoby planujące konferencję, szkolenie lub innego rodzaju event w Białymstoku serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą wynajmu sal konferencyjno-szkoleniowych.

Nasz lokal mieści się na ulicy Radziwonika 12 i został w pełni dostosowany do potrzeb wszystkich uczestników spotkania. Komfortowy i atrakcyjny wystrój oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że korzystanie z naszej sali będzie prawdziwą przyjemnością!

Zalety wynajmu sali konferencynej

Dlaczego warto wynająć salę konferencyjną, zamiast skorzystać z przestrzeni we własnym biurze czy innym prywatnym lokalu? To proste. Wbrew pozorom, wynajem profesjonalnej sali to oszczędność czasu i pieniędzy.

W sali konferencyjno-szkoleniowej znajdziesz nie tylko odpowiednie umeblowanie, lecz również akcesoria, pomoce dydaktyczne, a także elektronikę, która pozwoli na poprowadzenie spotkania na najwyższym poziomie. Poza tym nasza firma zadba także o wszystkie rzeczy związane z organizacją i przygotuje salę na nadchodzące wydarzenie.

Dzięki temu Ty nie marnujesz swojego czasu na takie szczegóły, a zatrudniane przez Ciebie osoby nie muszą przerywać pracy i wybijać się z ustalonego rytmu.

Dlaczego warto wynająć naszą salę?

Powyżej opisane zalety wynajmu sali konferencyjnej to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto zdecydować się na nasze usługi. W oferowanym przez nas lokalu znajdziesz wszystkie wspomniane już udogodnienia oraz dużo więcej!

Przede wszystkim, do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny lokal wielkości 60 m2 z wygodnymi stołami i siedzeniami dla 25 osób. Poza tym w naszej sali znajduje się sieć Wi-Fi, zestaw głośnomówiący z systemem nagłośnienia, projektor multimedialny wielkości 126 cali oraz klimatyzacja.

Zadbaliśmy nawet o regulowane rolety, pozwalające na zaciemnienie pomieszczenia, co jest bardzo pomocne przy wyświetlaniu prezentacji! Przy sali znajdują się również bezpłatne miejsca parkingowe, z których będą mogli skorzystać zaproszeni goście.

Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów.

Jak zarezerwować salę? – najważniejsze informacje

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok