Sala konferencyjna na 25 osób

Jak duża powinna być sala konferencyjna? Oczywiście, to zależy. Od budżetu, charakteru eventu, liczby zaproszonych gości oraz wielu innych czynników. W zbyt małej sali uczestnikom będzie zwyczajnie niewygodnie, a w zbyt dużej mogą pojawić się problemy z komunikacją. Dlatego przygotowując naszą salę szkoleniowo-konferencyjną stworzyliśmy przestrzeń idealną dla 25 osób.

Pomieszczenie o wielkości 60 m2 bez problemu pomieści wszystkich gości, a Ty decydują się na wynajem naszej, sali możesz mieć pewność, że uczestnicy spędzą czas w komfortowych warunkach!

Kompleksowe wyposażenie oraz duży parking dla gości

Duży projektor o wymiarze 126 cali pozwoli na przygotowanie prezentacji i pokazu slajdów, a wyposażenie biurowe są gwarancją tego, że każde wydarzenie przebiegnie efektywnie i w atmosferze profesjonalizmu. Poza tym na sali znajduje się system nagłaśniający, więc nawet przy maksymalnej liczbie gości poprowadzenie wykładu czy szkolenia nie będzie żadnym problemem.

Udogodnieniem jest również to, że przy budynku znajduje się duży parking. W mieście wojewódzkim, takim jak Białystok, jest to ogromny atut, zwłaszcza jeśli uczestnicy spotkania będą korzystać z własnych pojazdów. Możliwość zostawienia samochodu na bezpiecznym parkingu blisko miejsca, w którym odbywa się event, to spora wygoda oraz dodatkowe ułatwienie dla gości.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, zapraszamy do kontaktu!

Wygodna przestrzeń i optymalna liczba osób

25 osób to idealna liczba uczestników konferencji czy szkolenia. Taka grupa jest wystarczająca duża, żeby zaplanować dowolne wydarzenie, a przy tym wciąż kameralna, dzięki czemu każdy z uczestników w pełni skorzysta z eventu.

Nasza sala z kolei zapewni gościom idealne warunki do skupienia oraz nauki, a także nawiązywania kontaktów czy budowania kontaktów zawodowych. Nowoczesne wyposażenie, wygodne umeblowanie, a także dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja oraz serwis kawowy sprawią, że wydarzenie zorganizowane w naszym lokalu będzie prawdziwą przyjemnością!

Jak zarezerwować naszą salę?

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok