Sala konferencyjna na eventy

Eventy firmowe, szkoleniowe czy konferencje – wszystkie te wydarzenia są niezbędne dla poprawy funkcjonowania firmy oraz zyskania wymiernych korzyści biznesowych. Dlatego warto zadbać o to, by były jak najlepszej jakości.

Perfekcyjnie zorganizowany event nie tylko będzie doskonałą wizytówką dla Twojej firmy, lecz również swego rodzaju reklamą. Przy odrobinie starań takie wydarzenie odbije się szerokim echem w Twojej branży. Pozwól nam więc sobie pomóc.

Specjalnie z myślą o organizowanych przez Ciebie eventach przygotowaliśmy profesjonalną salę szkoleniową w Białymstoku na Radziwonika 12. W naszym lokalu znajdziesz wszystko to, co niezbędne, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie odniosło sukces!

Zorganizuj z nami swoje eventy firmowe, szkolenia i konferencje

Projektując salę na Radziwonika, zadbaliśmy o wszystko. Począwszy od wystroju, a skończywszy na jej wyposażeniu. Elegancki lokal zapewnia przyjazną oraz wygodną przestrzeń, idealną dla 25 osób. Na 60 m2 kwadratowych umieściliśmy ergonomiczne meble biurowe oraz niezbędne akcesoria i pomoce dydaktyczne.

Na sali znajdują się wszystkie urządzenia biurowe, które mogą okazać się przydatne w trakcie spotkania. Oprócz tego na sali nie mogło zabraknąć również dużego projektora oraz oczywiście nagłośnienia z mikrofonem. Kolejnym dodatkiem jest szybki internet bezprzewodowy. Całkowity komfort uczestnikom, niezależnie od pogody, zapewnia klimatyzacja.

Poza tym w lokalu znajduje się też serwis kawowy, więc bez problemu można zorganizować przerwę dla gości, w której trakcie mogą odświeżyć się filiżanką ulubionego napoju.

Konkurencyjna oferta i atrakcyjna cena

Ale najwyższa jakość świadczonych usług oraz elegancki lokal to nie jedyne powody, dla których warto wybrać naszą ofertę! Oprócz tego naszym klientom proponujemy też wyjątkowo atrakcyjne ceny wynajmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce cennik. Serdecznie zachęcamy również do kontaktu – drogą telefoniczną lub mailową – oraz oczywiście zapraszamy do współpracy. Sala konferencyjno-szkoleniowa na Radziwonika 12 w Białymstoku czeka na Twój event!

Jak zarezerwować naszą salę pod konferencje prasową?

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok