Sala konferencyjna na godziny

Każde spotkane biznesowe lub konferencja wymaga odpowiedniej oprawy, czyli najczęściej sali dostosowanej do specyficznych wymogów tego rodzaju wydarzenia. Sala konferencyjno-szkoleniowa powinna być przestronna, dobrze wyposażona oraz znajdować się w dogodnej lokalizacji. Tak wybrany lokal pozwoli Ci na zorganizowanie profesjonalnego wydarzenia!

Jeśli szukasz nowoczesnej sali konferencyjnej w Białymstoku, z pewnością zainteresuje Cię nasz lokal na ulicy Radziwonika 12. To wyjątkowe miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu Tobie oraz oczywiście Twoim gościom!

Profesjonalna sala konferencyjna w Białymstoku

Pierwszą rzeczą, która wyróżnia naszą salę na tle konkurencji, jest eleganckie wnętrze. Utrzymane w stonowanych kolorach pomieszczenie sprzyja koncentracji, a także jest doskonałym tłem dla wszystkich spotkań. Połączenie błękitu, bieli i odcieni szarości już od progu daje wrażenie profesjonalizmu oraz doskonałej organizacji. Całości dopełniają wygodne i ergonomiczne meble, które zapewnią uczestnikom spotkania maksimum komfortu. Sama sala ma aż 60 m2 i bez problemu pomieści wygodnie grupy do 25 osób.

Poza przemyślanym projektem nasza sala została także doskonale wyposażona w nowoczesne przyrządy oraz liczne udogodnienia, pozwalające na efektywne poprowadzone każdego spotkania. I to niezależnie od pogody!

Przede wszystkim, w lokalu czeka na Ciebie nowoczesny sprzęt. Projektor multimedialny, system nagłośnienia oraz urządzenia biurowe, które pozwolą Ci przygotować materiały dla gości. Na sali udostępniamy też internet bezprzewodowy, który umożliwia na przykład na organizację wideo-konferencji.

Zadbaliśmy także o każdy szczegół. W związku z tym lokal został wyposażony w klimatyzację, poręczne rolety, pozwalające na zaciemnienie wnętrza na potrzeby prezentacji, serwis kawowy, niezastąpiony w trakcie przerwy, oraz duży parking do użytku uczestników spotkania.

Oferta – wynajem sali na godziny

Nasza oferta obejmuje wynajem sali na godziny. Koszty rezerwacji sali są bardzo przyjazne portfelowi. Cena dwóch pierwszych godzin wynosi 160 zł netto, a każda kolejna godzina to zaledwie 60 zł! Rezerwacji można dokonać osobiście, drogą telefoniczną, mailową lub przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy, że konferencja, spotkanie czy szkolenie zorganizowane z naszą pomocą będzie niezapomnianym wydarzeniem oraz całkowitym sukcesem!

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok