Sala na wystawy i pokazy produktów

Organizujesz wystawę lub pokaz? Jeśli tak, będziesz potrzebować odpowiedniej sali, dopasowanej do potrzeb takiego wydarzenia. Jak wybrać salę wystawową, by spełniała wszystkie wymogi tego rodzaju eventu? Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie trudne! Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów.

Popraw sprzedaż dzięki naszej sali konferencyjnej

W naszej firmie doskonale wiemy, że konferencje to bardzo często coś więcej, niż praca oraz nauka. Z tego też powodu oferowana przez nas sala została dopasowana do bardzo różnych potrzeb. To uniwersalne miejsce o optymalnych wymiarach 60 m2 pozwoli Ci na organizację każdego rodzaju eventu, począwszy od szkolenia, a skończywszy na profesjonalnych pokazach produktów.

Nasza sala bez problemu pomieści 25 osób, a możliwość zaaranżowania przestrzeni pozwoli Ci na stworzenie dogodnych warunków dla gości. O oprawę przygotowanego przez Ciebie wydarzenia pomoże Ci zadbać nowoczesny projektor multimedialny o wymiarach 126 cali, dzięki któremu wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli wygodnie obejrzeć prezentację. Dodatkowo na sali znajduje się rzutnik (korzystanie z niego ułatwiają specjalne rolety zaciemniające zamontowane na oknach) oraz sprzęt multimedialny.

Projektując salę, nie zapomnieliśmy także o potrzebach Twoich gości. Oprócz niezbędnego sprzętu sala została wyposażona także w klimatyzację, znacznie podnoszącą komfort korzystania z pomieszczenia, oraz opcję serwisu kawowego.

Idealne miejsce na pokazy produktów

Jaka więc powinna być sala na wystawy czy pokazy produktów? Przede wszystkim – odpowiednio duża. Wbrew pozorom często “większa” sala wcale nie oznacza, że dane pomieszczenie będzie lepsze. Wymiary lokalu powinny być dopasowane do rozmiarów wystawy oraz, jeżeli planujemy sporządzić listę gości, liczby zaproszonych na prezentację osób. W innym przypadku powinniśmy zadbać o to, żeby przedmioty nie ginęły w zbyt obszernej sali, ale też były odpowiednio wyeksponowane.

Drugą ważną rzeczą jest dobre oświetlenie. Chodzi tutaj zarówno o światło naturalne, jak i elektryczne. Warto pamiętać, że bardzo często to właśnie od światła w dużej mierze zależy atmosfera miejsca oraz to, jak eksponaty będą się prezentować. Z drugiej jedna strony zadbaj także o to, żeby sala dawała możliwość zaciemnienia wnętrza. Jest to szczególnie istotne, jeśli oprócz wystawy planujesz też prezentację czy pokaz slajdów.

Na koniec postaraj się wybrać miejsce, które oferuje możliwość zorganizowania poczęstunku dla gości. Zwłaszcza gdy wystawa czy pokaz połączona jest z konferencją lub szkoleniem. To z pozoru drobne udogodnienie doskonale wpłynie na samopoczucie zaproszonych osób i ułatwi nawiązanie kontaktów zawodowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jak widzisz, na Radziwonika 12 wiemy, jak kompleksowo zadbać o wszystkie Twoje potrzeby. Nasza sala to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości w przystępnej cenie. Atrakcyjne wizualnie oraz nowocześnie wyposażone wnętrze pozwoli Ci zorganizować najwyższej jakości pokaz, konferencję oraz wystawę!

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok