Sala na konferencję prasową

Dla osób, które planują konferencję prasową w Białymstoku, mamy przygotowaną doskonałą propozycję. Nasza sala to fantastyczne miejsce, w pełni przygotowane do goszczenia tego rodzaju eventu!

Oferowany przez nas, klimatyzowany lokal o wielkości 60 m2 bez problemu pomieści 25 osób, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi konferencja czy prezentacja przebiegną bez zarzutu. Dodatkowym atutem naszego lokalu jest duży parking do dyspozycji gości. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze wszystkimi szczegółami. Z przyjemnością odpowiemy również na Twoje pytania!

Jak powinna wyglądać sala pod konferencję prasową?

Przeglądając ogłoszenia dotyczące wynajmu sal, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na te oferty, które obejmują lokale z systemem głośnomówiący oraz, idealnie, dostępem do sieci bezprzewodowej (konferencja to swego rodzaju reklama, więc goście powinni móc na bieżąco zdawać relację z niej w swoich sieciach społecznościowych).

Poza tym oczywiście sala powinna być estetycznie urządzona i przygotowana na różne scenariusze. Nie może więc zabraknąć sprzętu, takiego jak rzutnik czy tablica multimedialna. Warto też wybrać miejsce mające w ofercie serwis kawowy, pozwalający na zorganizowanie wspomnianego wcześniej cateringu.

Organizacja konferencji prasowej krok po kroku

Konferencja prasowa to ekscytujące wydarzenie! Jednak jego organizacja wymaga sporo czasu i wysiłku. Dlatego, jeśli chcesz, żeby konferencja odniosła sukces, musisz koniecznie pamiętać o kilku wskazówkach, które pomogą Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Na początku należy oczywiście wybrać termin i miejsce, zaprosić gości, przygotować materiały prasowe oraz oczywiście przebieg samego wydarzenia. Warto przy tym pamiętać, że konferencja prasowa nie powinna być zbyt długa (maksymalnie 45 minut). Oferujemy wynajem sal na godziny, co idealnie wpisze się w tego typu wydarzenie.

Jednak najważniejszym punktem organizacji konferencji prasowej jest wynajem sali.

Jak zarezerwować naszą salę pod konferencje prasową?

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok