Sala szkoleniowa

Jako stolica województwa podlaskiego, Białystok często jest miejscem szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Jeśli planują Państwo takie wydarzenie, ale nie wiedzą, gdzie szukać odpowiednio lokalu, który zapewniłby uczestnikom odpowiednie warunki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej sali szkoleniowej!

Nasza sala szkoleniowa mieści się na ulicy Radziwonika 12 w Białymstoku. Jest miejsce w pełni dostosowane do specyficznych wymogów konferencji, firm szkoleniowych, a nawet korepetytorów.

Sala dopasowana do Twoich potrzeb!

Oferowana przez nas sala szkoleniowo-konferencyjna jest miejsce idealnym dla profesjonalistów, którzy potrzebują miejsca w pełni oddającego prestiż i powagę ich marki. Nowoczesny design nie tylko pozwala spędzić czas w przyjemnym dla oka otoczeniu, ale także zapewnia całkowitą wygodę zarówno uczestnikom, jak i prowadzącym dowolne spotkanie.

Kompleksowe wyposażenie sprawia, że nasza sala jest idealnym miejscem dla firm szkoleniowych, firm informatycznych. Projektor multimedialny czy rzutnik sprawiają, że również efektywne będą na niej spotkania biznesowe, jak i coaching. Takie akcesoria spełnią też wymogi korepetytorów i innych szkoleniowców, którzy często potrzebują niezawodnych pomocy dydaktycznych podczas spotkania.

Na Radziwonika 12 zadbamy o wszystkie Twoje potrzeby

Oczywiście w naszej firmie doskonale wiemy, że wygodna sala to, wbrew pozorom, nie wszystko. Dlatego w naszym obiekcie czeka na Państwa także niezawodne Wi-Fi, serwis kawowy, idealny na zorganizowanie odświeżającej przerwy w trakcie szkolenia, klimatyzacja, która sprawia, że korzystanie z sali jest komfortowe niezależnie od pogody oraz duży parking, który bez problemu pomieści wszystkich uczestników eventu.

Jeżeli więc szukają Państwo profesjonalnej, doskonale wyposażonej sali, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością udzielimy również wszystkich niezbędnych informacji dotyczących naszego lokalu. Zapraszamy do współpracy!.

Jak zarezerwować naszą salę szkoleniową?

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok