Warsztaty firmowe

Szkolenia pracowników oraz warsztaty firmowe doskonale wpływają na różne aspekty funkcjonowania firmy. Coraz większa liczba pracodawców zaczyna doceniać zalety regularnej organizacji takich wydarzeń!

Szkolenia pracownicze to nie tylko możliwość przełamania rutyny w miejscu zatrudnienia, ale przede wszystkim okazja do poszerzania kompetencji naszego zespołu, a przy tym świetny sposób na budowanie więzi między pracownikami oraz oczywiście nauka pracy w grupie.

Dlatego organizując szkolenie, naprawdę warto się postarać o to, żeby event był jak najlepiej zaplanowany. Przygotowania zawsze należy zacząć od określenia budżetu i celu warsztatów firmowych, później należy znaleźć szkoleniowca, przygotować listę uczestników oraz oczywiście znaleźć salę dostosowaną do potrze szkolenia

Jak wybrać salę na organizację szkolenia?

To właśnie sale szkoleniowe w ogromnej mierze mają wpływ na to, czy event okaże się sukcesem. Wbrew pozorom ani doświadczony szkoleniowiec, ani entuzjastyczna grupa uczestników na niewiele się zda, jeśli pomieszczenie będzie nieodpowiednie.

Wybierając salę szkoleniową, warto zdecydować się na miejsce stworzone z myślą o tego rodzaju wydarzeniach, jak na przykład nasza sala na Radziwonika 12 w Białymstoku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i bez zakłóceń, a warsztaty nie będą stratą czasu i pieniędzy.

O czym należy pamiętać, wybierając salę?

Przede wszystkim, pomieszczenie powinno być dopasowane do liczby osób biorących udział w szkoleniu, tak żeby wszyscy uczestnicy mieli wystarczającą ilość miejsca, żeby wygodnie usiąść, sporządzić notatki i rozprostować nogi.

Poza tym, w lokalu powinny znajdować się pomoce dydaktyczne i sprzęt biurowy, takie jak tablica multimedialna czy projektor, a także, zwłaszcza jeśli planujesz większe szkolenie, zestaw nagłaśniający i mikrofon.

Na koniec, jeśli szkolenie ma potrwać cały dzień, nie można zapomnieć o serwisie kawowym, który uatrakcyjni przerwy nauce oraz pomoże uczestnikom się zrelaksować.

Jak zarezerwować naszą salę pod warsztaty lub szkolenie?

Rezerwacji sali można dokonać na kilka różnych sposobów – telefonicznie pod numerem +513 400 627, przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, za pośrednictwem serwisu Facebook oraz drogą mailową. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania.

+791 792 047

ul. Radziwonika 12
15-166 Białystok