Zalety wynajmu sal konferencyjnych i edukacyjnych

Rynek pracy, a tym samym wymogi na poszczególnych stanowiskach, dynamicznie się zmieniają. Dlatego też kadry pracownicze wymagają częstych szkoleń. Poszerzanie kompetencji zespołu czy poszczególnych pracujących dla nas osób jest bardzo ważne, a dodatkowo pozwala budować relacje w zespole. Pytanie tylko, jak zorganizować szkolenie czy konferencję w taki sposób, żeby uczestnicy wynieśli ze spotkania jak najwięcej? Najlepiej zostawić to profesjonalistom!

Dlaczego wynajem sali konferencyjnej jest bardziej opłacalny niż zorganizowanie szkolenia w prywatnym lokalu?

W Internecie coraz częściej można natknąć się na ogłoszenia sal szkoleniowych na wynajem. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Odpowiedź jest prosta! Załóżmy, że jesteś właścicielem kwiaciarni lub prywatnej sali zabaw dla dzieci I chcesz zapoznać swoich pracowników z nowymi metodami sprzedaży, lub przeprowadzić kurs na temat metody Montessori. Zrobienie tego w Twoim prywatnym lokalu może być kłopotliwe.

Podczas organizacji szkolenia trzeba zadbać o mnóstwo detali, które na co dzień nie są nam potrzebne. Niezbędne będą oczywiście wygodne stoły I krzesła dla uczestników oraz podwyższenie dla prowadzącego. Tak, żeby każdy mógł wygodnie usiąść I zrobić notatki. Odpowiednie meble wymagają miejsca, o które często trudno w niewielkich lokalach. Poza tym pomieszczenie powinno być dobrze oświetlone, a okna wyposażone w rolety umożliwiające dopasowanie jasności we wnętrzu do potrzeb prowadzącego.

Co dalej? Oczywiście tablica, zestaw głośnomówiący, rzutnik… Samo wypożyczenie tych przyrządów to majątek! Nie wspominając już o tym, że ktoś powinien je podłączyć I zadbać o to, żeby korzystanie z nich faktycznie ułatwiało poprowadzenie wykładu.

Poza tym — reorganizacja, zmiana ustawienia mebli, sprowadzanie sprzętu — to wszystko spowoduje chaos w firmie. Nawet takiej, która zdawałabym się dobrze dostosowana do potrzeb konferencji. Zamieszanie I zaburzenie codziennego rytmu funkcjonowania z kolei przełoży się na stres oraz zmniejszenie wydajności pracowników. Dlatego właśnie wynajem stali specjalnie zaprojektowanej z myślą o szkoleniach to najlepsza opcja!

Sala konferencyjna w Białymstoku.

Sprawdź naszą ofertę. Atrakcyjna cena wynajmu

Jak powinna wyglądać dobrze wyposażona sala konferencyjna?

Decydując się na wynajęcie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej, nie musisz martwić się praktycznie o nic. W profesjonalnym lokalu powinno znaleźć się wszystko to, co niezbędne do zapewnienia wygody uczestnikom I prowadzącym. Czyli właściwie co? Jak już wspomnieliśmy,

Kluczowe są:

Meble – dostosowane do wygodnej siedzenia I robienia notatek
Katedra lub podwyższenie dla prowadzącego — dzięki temu wszyscy będą go doskonale widzieć I słyszeć.
Ułatwiająca życie elektronika” – czyli: zestaw głośnomówiący, niezastąpiony, gdy w szkoleniu bierze udział większa liczba osób,
Rzutnik – bardzo pomocy podczas prezentacji, projektor multimedialny.Dobrze działająca sieć Wi-Fi.
Klimatyzacja – niby nie niezbędna, ale będąca miłym dodatkiem. Zwłaszcza latem.
Serwis kawowy pozwalający na zrobienie krótkiej przerwy.
Miejsca parkingowe dla uczestników.

To absolutne podstawy, które decydują o tym, czy sala jest dobrze wyposażona!

Wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej — oszczędność czasu i pieniędzy!

Trudno kłócić się z tym, że wynajem sali szkoleniowej to ogromna oszczędność czasu. A co z finansami? Również w tym przypadku okazuje się, że to korzystne rozwiązanie. Przykładowo nasza sala na Radziwonika 12 w Białymstoku zapewnia gościom przestronną I świetnie zaprojektowaną przestrzeń w wyjątkowo przystępnej cenie!

Koszt wynajmu sali to jedyne 150 zł netto za 2 godziny, a w przypadku dłuższego spotkania każda następna godzina kosztuje 60 zł. Na miejscu czeka na Ciebie kompleksowo wyposażony lokal, który bez problemu pomieści 25 osób!